PD-care b.v.

Partnerprogramma optie 1: doorverwijzen naar Pedimarkt.nl

Doorverwijzen met kortingscode

Als eerste laagdrempelige optie voor samenwerking, bieden wij de mogelijkheid om middels doorverwijzingen commissie te verdienen. Je praktijk ontvangt van ons flyers met daarop jullie naam en logo, een QR code (link naar onze website) en een unieke eigen kortingscode. Hiermee kunnen cliënten naar onze website gaan om de juiste hulpmiddelen aan te schaffen. Hun voordeel is dat ze 5% korting krijgen op de aankoop en het voordeel van de praktijk is dat er commissie per bestelling uitgekeerd wordt.

Deze wijze van samenwerking is zeer eenvoudig en het enige dat je hoeft te doen als praktijk is mensen attent maken op de flyer met QR code en kortingscode. Als je aanvullend ook mensen wilt helpen bij de selectie van de juiste producten is dat natuurlijk helemaal een geweldige service !

Op deze manier weet je zeker dat je cliënten de juiste en vooral kwalitatieve producten kopen, waar ze echt wat aan hebben.

Deelname aan ons partnerprogramma is mogelijk voor iedere fysiotherapie praktijk. We hanteren een aantal voorwaarden voor de samenwerking, zodat beide partijen op een goede manier hiermee aan de slag kunnen. Zie hiervoor onze Algemene voorwaarden hiernaast.

Algemene voorwaarden

Een fysiotherapie praktijk (of sportclub) kan deelnemen aan het partnerprogramma onder de volgende voorwaarden:

  • Deelnemer voegt een link naar Pedimarkt.nl toe op de eigen website. (PD-care voegt link toe naar website deelnemer)
  • Deelnemer hangt de daarvoor gemaakte poster met QR code en kortingscode op in en daarvoor geschikte ruimte (waar leden / klanten regelmatig aanwezig zijn)
  • Deelnemer meldt op een blog/nieuwsitem/pagina (evt. social media) dat zij deelnemen aan het partnerprogramma.
  • Delen van de kortingscode geschiedt onder eigen leden / klanten via unieke flyers, speciaal gemaakt per deelnemer. Er worden geen kortingscodes online gedeeld. Online delen van de kortingscode leidt tot stop zetten van het partner programma en het vervallen van eventuele tegoeden aan deelnemer.
  • Deelnemer ontvangt een bedrag per bestelling op onze website.
  • Leden / klanten van deelnemer ontvangen 5% korting op iedere aanschaf waar de kortingscode gebruikt wordt.
  • Afrekening van te ontvangen bijdragen geschiedt in overleg per kwartaal of per jaar. PD-care stuurt hiertoe per periode een overzicht van het aantal bestellingen waar de kortingscode is gebruikt. Deelnemer stuurt op basis van dat aantal een factuur naar PD-care, welke binnen 14 dagen uitbetaald wordt.

Geïnteresseerd ?

Is jouw praktijk ook op zoek naar een extra inkomstenbron, maar wil je bij de kern van je vak blijven en toch meer service verlenen zonder daar extra tijd aan kwijt te zijn ? Neem dan gerust contact met ons op en dan laten we je graag zien wat we voor je kunnen betekenen.